Spotkanie dla stacji demontażu pojazdów i branży recyklingu

Od dłuższego czasu nosiliśmy się z zamiarem zorganizowania nieszablonowego spotkania, które zgromadzi stacje demontażu pojazdów i branżę recyklingu pojazdów. Spotkania, podczas którego w swobodnej, półformalnej atmosferze będzie można wymienić się doświadczeniami, spędzić miło czas wśród osób, które na co dzień w pracy zawodowej borykają się z podobnymi bolączkami, pozyskać ważne informacje.

Już dziś zapraszamy zatem wszystkich Państwa na spotkanie dla stacji demontażu pojazdów i branży recyklingu, które odbędzie się w czwartek 22 września br. w Hotelu Atut w Licheniu Starym. Rozpoczniemy od wspólnego obiadu, po którym odbędzie się spotkanie informacyjne bazujące na istotnej dla stacji demontażu pojazdów tematyce. Świetne tło dla branżowych rozmów i nawiązywania kontaktów będzie stanowiła również wieczorna biesiada w chacie grillowej oraz dyskusje przy ognisku. Dla chętnych zapewniliśmy tory na kręgielni, aby poczuć ducha rywalizacji.

Dla członków Stowarzyszenia udział w wydarzeniu ma charakter nieodpłatny.

Wypełniony formularz prosimy przesłać pocztą tradycyjną lub na adres e-mail: biuro@ekoauto.org.

Uczestnicy mają możliwość skorzystania z noclegu w Hotelu Atut. Koszt noclegu uczestnicy ponoszą indywidualnie. Do dyspozycji gości hotelowych: strefa saun i basen.

Do zobaczenia! Czas się spotkać!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

BROSZURA INFORMACYJNA