Oddaj auto do demontażu

Porzucone wraki samochodów nie są rzadkim widokiem w Polsce. Jako odpady zaśmiecają środowisko i szpecą krajobraz. Dodatkowo, w związku z tym, że wiele z nich wciąż jest zarejestrowanych, znacznie zawyżają średnią wieku pojazdów, którymi jeździmy. Wyeksploatowane, nieosuszone i niepozbawione niebezpiecznych składników i części, pojazdy stanowią poważne zagrożenie dla stanu środowiska naturalnego (np. dla wód oraz gleby), a więc również dla naszego zdrowia!

Posiadasz wysłużone, nienadające się do użytkowania auto? Nie trzymaj go w garażu czy na podjeździe. Pozwól samochodowi dokonać swego żywota w Stacji Demontażu Pojazdów, co jest JEDYNYM rozwiązaniem, które zapewni Ci spokój i pewność działań, zgodnych z obowiązującym prawem. Twój samochód zostanie poddany specjalistycznym procesom demontażu, a pozostałości trafią do recyklingu lub zostaną unieszkodliwione.

Wypełnij poniższy formularz, a rekomendowana przez Stowarzyszenie EKO-AUTO stacja demontażu działająca w Twojej okolicy skontaktuje się z Tobą, aby ustalić szczegóły przekazania pojazdu. Twoje dane nie będą wykorzystywane w innym celu.