OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH NA SDP – SZKOLENIE!

Ochrona danych osobowych staje się dostrzegalna w bardzo wielu rodzajach działalności. Okazuje się, że przepisy o ochronie danych dotyczą również przedsiębiorców prowadzących Stacje Demontażu Pojazdów. Nieznajomość przepisów nie zwalnia z ich przestrzegania, dlatego odpowiadając na powtarzające się prośby i pytania Członków Stowarzyszenia, wszystkich zainteresowanych tematyką zapraszamy na szkolenie z zakresu przepisów GIODO.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu obejmującym tematykę przepisów o ochronie danych osobowych (Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997r.) dotyczących przedsiębiorców prowadzących Stacje Demontażu Pojazdów, które odbędzie się 24 czerwca (wtorek) o godz. 10.00 w Poznaniu, w Kompleksie Biurowym „Delta” przy ul. Towarowej 35.

Szkolenie, przygotowane w profesjonalny sposób i dostosowane do działalności stacji demontażu pojazdów, zakończy się uzyskaniem przez Uczestników certyfikacji.

Koszt udziału w szkoleniu dla Członków Stowarzyszenia to 50zł/os., dla chętnych nie będących członkami EKO-AUTO – 150zł/os.

Zaproszenie- szkolenie GIODO

Wypełnione formularze zgłoszeniowe prosimy wysyłać do 20.06. (piątek) mailowo: biuro@ekoauto.org lub faxem: 61 877 06 05.

ZAPRASZAMY!

 

delta

Powrót do aktualności