Ogólnopolska Konferencja dla Stacji Demontażu Pojazdów oraz Branży Recyklingu „Oszczędzaj–Przetwarzaj–Zyskaj”

 

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji dla Stacji Demontażu Pojazdów oraz Branży Recyklingu, która odbędzie się dnia 1 czerwca 2017 r. na terenie Browaru Lubicz w samym sercu Krakowa.

Konferencje Stowarzyszenia EKO-AUTO weszły na stałe do kalendarza wydarzeń, organizowanych od wielu lat na terenie całego kraju, corocznych spotkań naukowo–technicznych, poświęconych najnowszym zagadnieniom i osiągnięciom w zakresie recyklingu pojazdów. Celem tych wydarzeń jest nawiązanie oraz poszerzenie współpracy między przedstawicielami świata nauki, instytucji oraz przedsiębiorcami.

O problemach branży recyklingu i sposobach ich rozwiązywania dyskutować będziemy w gronie najlepszych specjalistów ze sfery nauki i praktyki. Dzięki tematowi przewodniemu „Oszczędzaj–Przetwarzaj–Zyskaj”, będzie to również wyśmienita okazja do wymiany doświadczeń wszystkich środowisk uczestniczących w wydarzeniu, jak również przyczynienie się do dalszej edukacji ekologicznej branży recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji.

Browar Lubicz – unikatowe miejsce, gdzie organizowana jest tegoroczna konferencja, dzięki swojej niepowtarzalnej atmosferze, wyjątkowemu klimatowi panującemu we wnętrzach, jak również  niezwykłym piwnicom gdzie czuć zapach słodu i świeżo warzonego piwa, stanowi niewątpliwą atrakcję.

Na zakończenie Konferencji zapraszamy do Restauracji Browarna, serwującej najwyśmienitszą kuchnię tradycyjną, opartą na lokalnych produktach.

Zaproszenie

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY_OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA_1 CZERWCA_2017_KRAKÓW

Szczegółowe informacje pod nr tel. 535 693 773 oraz biuro@ekoauto.org.