KILKA ZDAŃ PODSUMOWUJĄCYCH KONFERENCJĘ „RECYKLING POJAZDÓW WYCOFANYCH Z EKSPLATACJI”

newspapers-444447_128010 marca w Warszawie odbyła się konferencja „Recykling pojazdów wycofanych z eksploatacji”, zorganizowana przez wydawnictwo Abrys, przy współpracy Związku Pracodawców Recyklerzy Polski oraz Stowarzyszenia EKO-AUTO. Na łamach dwumiesięcznika ODPADY I ŚRODOWISKO opublikowano artykuł analizujący projekt ustawy o zmianie ustawy o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji oraz podsumowujący najważniejsze kwestie poruszone podczas debaty na warszawskim spotkaniu.

Czytaj dalejKILKA ZDAŃ PODSUMOWUJĄCYCH KONFERENCJĘ „RECYKLING POJAZDÓW WYCOFANYCH Z EKSPLATACJI”

KOMISJA OCHRONY ŚRODOWISKA PRZEDSTAWIŁA SPRAWOZDANIE

folder-303891_128015 stycznia 2015r. Sejm skierował projekt ustawy o zmianie ustawy o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji oraz niektórych innych ustaw (druk nr 3033) do rozpatrzenia przez Komisję Ochrony Środowiska, Zasobów Naturalnych i Leśnictwa. Posiedzenia Komisji, podczas których prowadzone były prace nad projektem odbyły się 4 lutego oraz 8 kwietnia 2015r. Komisja przedstawiła sprawozdanie z prac. 

Czytaj dalejKOMISJA OCHRONY ŚRODOWISKA PRZEDSTAWIŁA SPRAWOZDANIE

KOMISJA OCHRONY ŚRODOWISKA PRZYJĘŁA SPRAWOZDANIE

1408019987_WarningNa dzisiejszym posiedzeniu Komisji Ochrony Środowiska, Zasobów Naturalnych i Leśnictwa przyjęto sprawozdanie z prac Podkomisji stałej ds. monitorowania gospodarki odpadami o rządowym projekcie ustawy o zmianie ustawy o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji oraz niektórych innych ustaw (druk nr 3033).

Czytaj dalejKOMISJA OCHRONY ŚRODOWISKA PRZYJĘŁA SPRAWOZDANIE

POSIEDZENIE KOMISJI DS. OCHRONY ŚRODOWISKA

pomarańczowy8 kwietnia 2015 roku o godz. 11:30 odbędzie się posiedzenie Komisji Ochrony Środowiska, Zasobów Naturalnych i Leśnictwa. Przedmiotem posiedzenia będzie rozpatrzenie sprawozdania Podkomisji stałej ds. monitorowania gospodarki odpadami o rządowym projekcie ustawy o zmianie ustawy o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji oraz niektórych innych ustaw (druk nr 3033).

Przedstawiciele Stowarzyszenia Eko-Auto będą obecni na obradach.

Wesołych Świąt!

 

Zdrowych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy, przepełnionych radością, miłością i wiarą.

Pogody ducha i radości, z faktu Zmartwychwstania Pańskiego
oraz smacznego jajka i mokrego dyngusa, w gronie najbliższej rodziny.
Wesołego Alleluja!

życzy

Zarząd Stowarzyszenia Eko-Auto

SPRAWOZDANIE PODKOMISJI DS. MONITOROWANIA GOSPODARKI ODPADAMI W KOMISJI OCHRONY ŚRODOWISKA

1408019692_graph

Na 8 kwietnia zaplanowane jest posiedzenie Komisji Ochrony Środowiska, Zasobów Naturalnych i Leśnictwa. Obrady mają rozpocząć się o godzinie 11.30. Do rozpatrzenia przez Komisję zostało przekazane sprawozdanie Podkomisji stałej ds. monitorowania gospodarki odpadami o rządowym projekcie ustawy o zmianie ustawy o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji oraz niektórych innych ustaw.

Czytaj dalejSPRAWOZDANIE PODKOMISJI DS. MONITOROWANIA GOSPODARKI ODPADAMI W KOMISJI OCHRONY ŚRODOWISKA